Що трапилося на кладовищах Покровська та регіону (Фото)

Понад 130 поліцейських Покровської оперзони забезпечували правопорядок у місцях поховань громадян та на вулицях населених пунктів. Вшанування пам’яті померлих пройшло без грубих порушень громадського порядку, жодного тяжкого злочину не зафіксовано.

На території обслуговування Покровського відділу поліції розташовано 48 цвинтарів, 16 з яких знаходиться в місті Покровськ та Покровському районі. Аби люди могли у безпеці вшанувати пам'ять своїх рідних та друзів, співробітники Покровського відділу поліції та його структурних підрозділів з 21 квітня несли службу в посиленому режимі. На забезпечення правопорядку було задіяно максимальну кількість правоохоронців.

Так, за минулу добу до чергової частини Покровського відділу поліції надійшло 150 повідомлень, з них 17 – з ознаками кримінального правопорушення, серед яких тяжких не зафіксовано. Найбільша кількість дзвінків стосувалася побутових конфліктів та звернень інформаційного характеру.

Перед поминальними днями кожне кладовище було ретельно обстежено правоохоронцями спільно із представниками ДСНС на наявність вибухонебезпечних речовин. В день проведення поминальних заходів на кожному цвинтарі для забезпечення  публічної безпеки та правопорядку, а також надання допомоги громадянам  знаходилися співробітники поліції. Порушень не зафіксовано.

Дорожній рух навколо кладовищ регулювали поліцейські, що відповідають за правопорядок на дорогах. Так, за минулу добу правоохоронцями задокументовано 9 порушень правил дорожнього руху: виявлено 2 водіїв, які керували автомобілями у стані алкогольного сп’яніння, 3 факти порушення вимог дорожніх знаків та 1 факт керування транспортним засобам без відповідних документів. Також сталися 3 дорожньо-транспортні пригоди.

"Завдяки вжитим превентивним заходам в поминальний день вдалося не допустити скоєння тяжких злочинів та забезпечити правопорядок на території обслуговування Покровського відділу поліції", — зазаначили правоохоронці.

- Реклама -