Жебрівському не сподобалось, як «модернізують» амбулаторії в Білозерському та Білицькому

- Реклама -
Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський незадоволений проектами щодо модернізацій амбулаторій у місте Білицьке (біля Добропілля) та Білозерське (Добропільський район). «Таке враження, що мені це все більше потрібно аніж громаді», — бідкується губернатор.
Ось, що пише Жебрівський на своїй сторінці у «Фейсбуці»:
«Білозерське, Добропільського району. Шахтарське містечко на 16 тис мешканців. Виглядає, що років 30 тут в інфраструктуру не вкладали коштів. Із надр багатства висмоктували, людям платили копійки, натомість у міста, в людей нічого не вкладали. За кошти обласного бюджету модернізуємо амбулаторію. Проектно-кошторисна документація зроблена «так собі». Сьогодні на Донеччині є велика проблема із кваліфікованими та відповідальними проектантами. Та й замовники на місцях, мабуть, ще не усвідомили, як має виглядати добрий проект лікарні, школи ЦНАПу. Дав вказівку внести зміни до ПКД на заміну та утеплення даху і заміну системи водопостачання та водовідведення.
…Подібна ситуація і з амбулаторією в містечку Білицьке, біля Добропілля. У місті проживає близько 10 тис мешканців. Зробили проект, а там нема ні термомодернізації, ні заміни опалення, ні реконструкції водопостачання, ні благоустрою території… Ми ж це не для «галочки» робимо. Таке враження, що мені це все більше потрібно аніж громаді. Дав завдання внести усі необхідні корективи у проект. Амбулаторію маємо зробити так, щоб виглядала як писанка посеред міста».

- Реклама -