Сьогодні фахівці пояснять, чому блокування виплат переселенцям є незаконним

Сьогодні, 20 квітня, БФ “Право на захист” та ГО “Донбас СОС” проведуть прес-конференцію на тему: “Списки із 200 тисяч людських доль. За що карають переселенців?”.

Серед учасників: Олена Виноградова — правовий аналітик БФ “Право на захист”; Ірина Алексєєва — стратегічний юрист БФ “Право на захист”; Ольга Гвоздьова — координатор з адвокації ГО “Донбас СОС”; Віталій Святошенко — внутрішньо переміщена особа, постраждала від припинення допомоги по інвалідності.

До участі запрошені: представники Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду та Служби безпеки України.

Як пояснюють організатори, з середини березня правозахисні організації, які працюють з постраждалим цивільним населенням на сході України, почали отримувати тривожні повідомлення від внутрішньо переміщених осіб про те, що їм заблоковано соціальні виплати.

Під час прес-конференції представники БФ “Право на захист” та ГО “Донбас СОС” пояснять, чому блокування виплат є незаконним та до яких наслідків для внутрішньо переміщених осіб і працівників управлінь соціального захисту це може призвести; нададуть статистику звернень постраждалих громадян на “гарячі лінії” допомоги переселенцям; розкажуть про позитивну практику відновлення соціальних прав ВПО у судах України.

- Реклама -