Музичні колективи Мирнограда підкорили фестиваль-конкурс

На базі школи мистецтв м. Слов’янська відбувся відкритий міжрегіональний фестиваль-конкурс ансамблів «Нас музика з’єднала» серед учнів та викладачів музичних шкіл та шкіл естетичного виховання. Взяли в ньому участь і представники Мирнограда (колишній Димитров).

Цей фестиваль-конкурс проводиться щорічно, але цього разу набув іншого статусу та більш широкого формату. У фестивалі прийняли участь музичні школи та школи естетичного виховання міста Краматорськ, Білецького, Мирнограда, Покровська, Селидово, Дружківці, Добропілля, Торецька, Лимана, Миколаївки, Красногорівки, Українська, Білозерська, Словянська та Слов’янського района.

Тут були і струнні колективи, і у різних состави колективів народних інструментів, духові та фортепіанні ансамблі, вокальні та естрадні ансамблі. А конкурсанти були різних вікових категорій та рівнів майстерност і- від учнів початківців до професіональних колективів.

Програма усіх виступів була дуже цікавою. Враження створювали не тільки якісні виступи учасників та яскраві концертні костюми, а також розмаїття репертуару і незвичайна інтерпретація вже знайомих творів.

Колективи музичної школи м. Мирноград зайняли наступні місця:

Зразковий ансамбль скрипалів «Cantabile» — І місце

Ансамбль акордеоністів "Ренесанс" — І місце

Квартет "Натхнення" — ІІ місце

Ансамбль молодших скрипалів — ІІІ місце

- Реклама -