Школярів Мирнограду поставили перед вибором

Мирноградський міський центр зайнятості систематично організовує для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста «Ярмарки професій»

 

та інші профорієнтаційні заходи,

 

під час яких старшокласники знайомляться

 

зі світом професій,

 

навчальними закладами України, умовами вступу до них.  

Черговий «Ярмарок професій» відбувся сьогодні, 6 квітня

, на базі Мирноградського ліцею «Гармонія»

.

 
Цей захід користується великою популярністю не тільки серед учнів шкіл та гімназій, а й серед вищих навчальних закладів. Цього разу виявили бажання поспілкуватися з учнями 4-х учбових закладів з різних куточків Донеччини: Краматорський технологічний технікум, Донбаський державний педагогічний університет, Донецький державний університет управління у м. Маріуполь та Селидівський гірничий технікум.
Крім традиційного роздавання буклетів та спілкування у форматі «питання-відповіді», навчальні заклади представляли роботи та розробки студентів.
«

Одним із найважливіших кроків, які кожен із нас робить у своєму житті, є вибір професії. Адже від цього фактично залежить майбутнє

, реалізація прагнень і побажань людини.
Досить часто, випускники
 

не знають, що робити після закінчення школи

,

і опиняються на роздоріжжі. Ярмарок

 
професій
 

дозволяє свідомо підійти до вибору майбутнього фаху

,

 

більше дізнатися про різноманітні професії, обрати собі навчальний заклад», – зазначила

 
спеціаліст з профорієнтації Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова.
Фахівці центру зайнятості ознайомили учнів з послугами служби, сучасними тенденціями ринку праці, професійними назвами робіт майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри.
Тепер випускники усвідомлюють, до чого їм готуватися і скільки потрібно докласти зусиль, аби вже у вересні поповнити лави студентської молоді.

- Реклама -