На Донеччині інтернет-крадії вкрай знахабніли

Люди, які замість того, щоб перевірити осіб, які їм телефонують і представляються працівниками банківських установ та випитують особисті данні, поспішають їх повідомляти, і через це втрачають власні заощадження. На цей раз жертвою псевдо працівників банку стала жінка з Цукуриного.

До Селидівського відділення поліції звернулася 53-річна жінка, яка повідомила, що вдень після дзвінка невідомих, з її банківської картки були зняті гроші в сумі 3 тисячі 800 гривень.

«Як стало відомо, чоловік, який зателефонував потерпілій, представився працівником банку і повідомив, що наразі проходить перевірка особистих даних усіх клієнтів, тому потрібно повідомити пін-код своєї банківської картки. Незнайомець запевнив, що це звичайна процедура і жінці це  ніяк не зашкодить. Нічого не підозрюючи, потерпіла повідомила пін-код своєї картки «працівнику банку». Через деякий час на її телефон надійшло смс-повідомлення про те, що з її картки знято майже 4 тисячі гривень», — повідомляє прес-служба Покровського ВП .

Розгублена жінка звернулася в поліцію.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 «Кража» Кримінального кодексу України. Правоохоронці наразі встановлюють особу, яка скоїла це правопорушення.

- Реклама -