У Покровській громаді незабаром з’явиться перша патронатна родина

Незабаром у Покровській громаді з’явиться перша патронатна родина. 

Про це повідомили у виконкомі.

Так, наразі триває підготовка кандидатів у патронат Дениса і Аліни Бабенко, які співпрацюють зі спеціалістами, дотичних до ведення випадків тимчасово влаштованих під патронат дітей.

Сьогодні у Покровську відбувся тренінг, де майбутні патронатні вихователі навчалися забезпечувати ефективну взаємодію між усіма учасниками цього процесу та приймати рішення в найкращих інтересах кожної дитини.

Нагадаємо, що патронат — нова форма сімейного виховання, передбачає тимчасовий догляд та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на час подолання дитиною або її батьками складних життєвих обставин. Також у патронатну родину можуть влаштувати дитину на період прийняття рішення або набуття дитиною статусу сироти чи позбавленої батьківського піклування.

Патронатні батьки – це професійна діяльність, соціальна послуга, що оплачується державою, тому один із патронатних вихователів має бути безробітним. Заробітна плата патронатного вихователя приблизно 10500 грн. Держава на потреби дитини також виплачує додатково: якщо дитина старше 6 років — приблизно 6000 грн., якщо молодше – орієнтовно 5000 грн. Робота патронатним вихователем зараховується до трудового стажу.

- Реклама -