За рік мешканці Покровської громади отримали майже 7 мільйонів допомоги з міського бюджету

Сьогодні, 8 грудня, у Покровську відбулося засідання комісії по наданню допомоги мешканцям громади.

Так, члени комісії розглянули заяви жителів, які звернулися за допомогою на лікування. Як зазначила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова, найбільша кількість заяв поступила від хворих на онкологію.

Комісією було розглянуто 30 заяв за актами депутатів і 20 заяв від мешканців. Як результат — розподілили 170 тисяч гривень.

Ще двоє депутатів, Олена Добреля та Інеса Остряніна, виділили депутатські кошти на лікування молодих онкохворих жінок, які звернулися за допомогою.

У той же час Маргарита Олександрівна наголосила на тому, що необхідно доопрацювати саме Положення.

«Треба його доопрацьовувати, адже воно не досконале. Повинні бути медичні заключення, потрібні чеки. Ми повинні до кожного підходити окремо. Якщо є операції чи хіміотерапія і це одна сума — так бути не повинно. Кожну ситуацію розглядатимемо індивідуально. Тому з нового року будемо працювати по новому положенню», — зазначила заступниця міського голови.

Начальниця Управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх розповіла, що за рік допомогу з місцевого бюджету отримали 1600 людей. Здебільшого це були гроші на лікування хвороб, допомога після пожеж — загалом близько 7 мільйонів гривень за рік.

Ця комісія стала останньою у цьому році. Усі кошти, які були закладено на допомогу мешканцям громади на початку бюджетного року, було виділено.

- Реклама -