У Покровську шукають патронатних вихователів

У Покровську шукають патронатних вихователів. Про це повідомили у Службі у справах дітей міської ради.

Нагадаємо, від нещодавна в Україні була запроваджена нова форма сімейного виховання, передбачає тимчасовий догляд та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на час подолання дитиною або її батьками складних життєвих обставин. Також у патронатну родину можуть влаштувати дитину на період прийняття рішення або набуття дитиною статусу сироти чи позбавленої батьківського піклування.

Варто відзначити, що патронатним вихователям гарантовано надаються допомога та супровід фахівців соціальної сфери, а також гідна оплата їх послуг.

Патронатні батьки – це професійна діяльність, соціальна послуга, що оплачується державою, тому один із патронатних вихователів має бути безробітним. Заробітна плата патронатного вихователя приблизно 10500 грн. Держава на потреби дитини також виплачує додатково: якщо дитина старше 6 років — приблизно 6000 грн., якщо молодше – орієнтовно 5000 грн. Робота патронатним вихователем зараховується до трудового стажу.

За додатковою інформацією про сімейний патронат можна звернутися до служби у справах дітей Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ, вул. Шевченка, 53, тел.: 062-352-12-39, або до Покровського міського центру соціальних служб: м-н «Сонячний», 8.

- Реклама -