Розпочалася кампанія декларування доходів громадян — 2017

З 1 січня поточного року розпочалася кампанія декларування доходів громадян. Про це повідомляється на сайті Покровської місцевої ради.

«Податкова декларація про майновий стан та доходи, отримані громадянами у 2016 році, подається до органів Державної фіскальної служби за місцем реєстрації. Щорічне декларування доходів громадянами пов‘язано з виконанням вимог Податкового кодексу України, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, або мають право подати декларації для отримання податкової знижки», — говориться у повідомлені.

Також нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджено нову форму декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 № 821.

Крім цього, національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє, що з 1 січня 2017 року розшириться коло суб’єктів е-декларування.

Друга хвиля охопить більше коло суб’єктів електронного декларування. Наразі вичерпний перелік міститься у Законі України «Про запобігання корупції».

Докладніше про це можна ознайомитись в інфографіці.