Мешканка Родинського віддала 14 тисяч гривень шахраям

Зловмисники, під приводом надання допомоги доньці, видурили у мешканки Родинського 14 тисяч гривень.  За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження та ведуть пошуки аферистів. 

Із заявою про злочин до поліції звернулась мешканка Родинського. Вона пояснила, що на її мобільний телефон подзвонила невідома особа, яка представилася співробітницею прокуратури. Незнайомка сказала пенсіонерці, що її дочка виходячи з магазину, вдарила дверима маленьку дитину, яка тепер знаходиться в реанімації. Незнайома жінка додала, що родичка перебуває у прокуратурі та їй загрожує ув’язнення, але батьки дитини не будуть мати претензій, якщо вона оплатить лікування.

Розгублена пенсіонерка погодилася допомогти донці. Вона зібрала всі свої заощадження та вирушила до термінала, де й перерахувала 14 тисяч гривень на рахунок, який їй повідомила співрозмовниця. Зловмисники весь цей час тримали потерпілу на зв’язку.

Через деякий час пенсіонерка зателефонувала своїй донці, яка повідомила, що з нею все гаразд. Зрозумівши, що її ошукали, потерпіла звернулась до поліції.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками  ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

- Реклама -