На Донеччині у мера від «ОПЗЖ» проводять обшуки

Сьогодні, 6 серпня, у Часовоярській міській раді працівники прокуратури та поліції проводять обшуки.

Про це журналістам повідомив депутат Часовоярської міської ради.

Нагадаємо, за результатами місцевих виборів у 2020 році головою Часів Яру став одіозний активіст з Покровська Дмитро Верзілов. Пройшов він від партії «Опозиційна платформа — За життя», «прихопивши» з собою з десяток покровських бабусь.

Ми вже неодноразово писали про верзілівське «керування» містом: і про відміну пільгового проїзду, і про проблеми у житловому фонді, і про розчарування мешканців, які, повіривши партійним лозунгам відомих партій, обрали до влади людей, необізнаних у політиці та глухих до повсякденних проблем міста.

Наразі у службових приміщеннях Часовоярської міської ради, за постановою суду, правоохоронці проводять обшуки з метою виявлення та фіксації відомостей щодо злочинної діяльності. Зокрема, перевірятимуть фінансовий відділ, відділ обліку та звітності, а також відділ освіти, молоді та спорту.

Варто відзначити, що це не перший випадок на Донеччині, коли правоохоронці «цікавляться» діяльністю представників влади від «ОПЗЖ». Нагадаємо, 17 березня цього року у Селидовому на отриманні хабаря затримали заступника міського голови.  Чоловік, який представляв тоді інтереси мера Нешина від «ОПЗЖ», нібито вимагав від громадянина 2 тисячі доларів в обмін на укладання договору на право користуватися двома  земельними ділянками. Тепер цією справою займаються правоохоронці.

Отже, які будуть результати обшуків у Часів Ярі, стане відомо згодом. Журналісти сайту DDK.DN.UA продовжують слідкувати за перебігом подій.

- Реклама -