Докерувалися: мер Часів Яру від «ОПЗЖ» Дмитро Верзілов скасував пільговий проїзд до сусіднього міста

Для мешканців Покровська Дмитро Верзилов — дуже відома та неоднозначна постать. Жителі міста й досі пам’ятають його виступи на сесіях міської ради, звинувачення та проплачені мітинги в оточенні жіночок похилого віку.

А ось для мешканців Часів Яру, де Верзілов виграв місцеві вибори від партії «ОПЗЖ» у жовтні 2020, він ще й досі «темна конячка». Обіцяв покращення, на що й купилися місцеві. Та минуло декілька місяців, а мешканці вже сповна змогли «насолодитися» цими змінами.

Так, з 1 січня 2021 року для мешканців Часів Яру було скасовано пільговий проїзд до Бахмута. Тепер люди соціально незахищенних категорій та люди з інвалідністю мають сплачувати повну вартість проїзду, а це понад 30 гривень в один бік. Відповідні оголошення були розміщені в автобусах, які курсують за цим маршрутом, повідомляє Суспільне Донбас.

Досить жваво обговорюють цю тему і в соціальних мережах.

Мер Часів Яру Дмитро Верзилов в інтерв’ю журналістам зазначив, що пільговий проїзд скасували через відсутність коштів у бюджеті новоствореної громади.

Варто відзначити, що наприкінці 2020 року депутатами був прийнятий бюджет на цей рік у сумі 81 мільйон 269 тисяч 794 гривні. Досить непогана сума, особливо, якщо враховувати той факт, що населення Часів Яру — це 12,7 тисяч чоловік.

Для порівняння, у 2020 році бюджет міста Родинське, в якому мешкають понад 11 тисяч людей, становив близько 6 мільйонів гривень. У той же час там виконувалися роботи з ремонту житлового фонду та благоустрою парків і скверів, встановлювалися сучасні автобусні зупинки та освітлення, надавалися пільги на комунальні послуги та поховання… І все це попри мінімальний бюджет.

Та повернемося до Часів Яру. На перевезення пасажірів пільгових категорій на рік там витрачають понад півтора мільйона гривень. Та чомусь цієї суми в бюджеті міста не знайшлося й люди, які й так потребують додатковою підтримки з боку влади, вимушені сплачувати за проїзд самостійно.

У цей же час Дмитро Верзілов продовжує годувати обіцянками мешканців. У міській раді повідомили, що начебто планують поновити пільгові перевезення з 1 березня, коли буде перерозподілено вільні залишки бюджету, та, навіть, компенсувати витрати на проїзд за ці два місяця. Правда, яким чином це буде робиться, поки що невідомо.

Нажаль, у гонитві за відомими іменами партійних лідерів у Донецькій області у багатьох громадах під час місцевих виборів мерами було обрано людей, необізнаних у політиці та глухих до проблем звичайних мешканців. Яскраве тому підтвердження — Часів Яр. Долю невеликої громади вирішили кілька тисяч людей, які проголосували за популярні лозунги та чергові обіцянки. І тепер мешканці громади, у якої є доволі немаленький бюджет для такої кількості населення, замість розвитку та процвітання, кожного дня стикаються з безліччю проблем, полишених на них самих.

- Реклама -