КП «Покровськтепломережа» отримало нову техніку

Комунальне підприємство «Покровськтепломережа» отримало дві одиниці нової техніки. Про це журналістам повідомив директор підприємства Максим Батенко.

«Завдяки міській владі та депутатам ми отримали дві одиниці техніки. Це вантажна автівка МАЗ та екскаватор. Насьогодні у нас працювало лише два екскаватори на лінії. Останній екскаватор у місті купували ще у 2008 році. Звісно, що нам постійно доводиться ремонтувати техніку. Поїздили, поїздили трохи, і в бокс ремонтуватися. А це затрати і по запчастинам, і по витратам пального», — зазначив Максим Володимирович.

Максим Батенко розказав, що МАЗ було придбано для перевезення вугілля на вугільні котельні та сипучих матеріалів. А ось екскаватор необхідний при проведенні ремонтних робіт з розкопки землі та заміни труб, засувок тощо.

Сама техніка вже прибула до міста, та поки що не використовується, адже водії проходять навчання, а самі транспортні засоби — реєстрацію. Але вже незабаром і вантажівка, і екскаватор будуть запущені в роботу, що дасть змогу підприємству працювати більш якісно та оперативно.

 

- Реклама -