У Покровську працівники пробації шукали шляхи зниження повторної злочинності

Сьогодні, 26 травня, співробітники Покровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області з метою якісної ресоціалізації правопорушників та ефективного проведення соціально-виховної роботи з ними, зустрілись з головою Благодійної організації «Благодійний фонд «Місто милосердя» Денисом Бабенко. 

Під час зустрічі обговорили ефективні методи роботи з підобліковими, які співробітники відділу можуть використовувати при проведенні соціально-виховної роботи з метою допомогти усвідомити суб’єктам пробації їх проблеми та прийняти допомогу у їх вирішенні.

Завдяки співпраці з представниками Благодійної організації проводиться ефективна робота з профілактики зловживання алкоголем та вживання наркотичних речовин чи психотропних засобів, адже саме через ці причини засуджені часто скоюють злочини.

Отже, при ефективному впливі на світогляд осіб, які скоїли злочини та перебувають під наглядом відділу пробації, постійній роботі з ними, маємо шанс на зниження повторної злочинності, тобто на безпечніше суспільство.

- Реклама -