Донецька область посідає 23 місце серед регіонів України за кількістю провакцинованого населення

В Україні запустили інтерактивну Карту вакцинації. Донеччина посідає 2 місце з кінця. Інструмент запустила громадська організація «Антикорупційний штаб». Вона доступна за лінком vac.shtab.net.

За допомогою Карти жителі як Донецької області, так і всієї України, зможуть у кілька кліків знайти найближчий пункт вакцинації та ознайомитись із статистикою щеплень на ньому.

Згідно з даними аналітиків, наразі Донецька область посідає 23 місце серед 24-х регіонів України за кількістю провакцинованого населення із розрахунку на 10 тисяч осіб.

У топ-3 за кількістю щеплених від COVID-19 осіб входять Київська, Полтавська та Тернопільська області. Найменше осіб провакциновано на Донеччині, Луганщині та Харківщині.

Карта автоматично обробляє відкриті дані, що публікуються Національною службою здоров’я України. Вона охоплює всю територію України: від маленьких сіл до великих міст (за винятком тимчасово окупованих території), є повністю безкоштовною, має форму зворотнього зв’язку та можливість повідомити про порушення пов’язані з процесом вакцинації в України.

- Реклама -