Леонід Байсаров підтримав Маніфест, ініційований Андрієм Аксьоновим

Виклики сьогодення потребують негайних рішучих дій. Особливо коли мова йде про тисячі родин та подальшу долю існування шахтарських міст.

Вчора, 11 лютого, за ініціативи очільника Добропільської об’єднаної територіальної громади Андрія Аксьонова було створено Асоціацію вугільних міст Донбасу «Шахтарський характер». Маніфест підписали очільники Добропільської, Новодонецької, Покровської та Мирноградської міських рад.

Створення Асоціації дозволить підтримати містоутворюючі підприємства Донбасу та забезпечити гідний рівень життя для мешканців.

Сьогодні Маніфест Асоціації вугільних міст Донбасу «Шахтарський характер» підписав і Герой України, лідер обласної організації партії «Порядок» Леонід Байсаров, зазначивши, що разом з цим для всіх вугільних підприємств наразі потрібен ефективний менеджмент.

«Робота виконана велика, і сьогодні підготовлено грунт для ось цього об’єднання. Сьогодні у більшості з цих громад ради наповнені нашими депутатами від партії «Порядок». І я думаю, що ті позитивні явища, що відбуваються вже в містах, їх ще не видно, але вони вже працюють. І ось ця ось підтримка громади — це консолідація сил, синергія, яка вийде від об’єднання, напевно, призведе до тих результатів, які ми делегували нашим виборцям. Я із задоволенням підписую це», — зазначив Леонід Володимирович.

Державна позиція щодо закриття шахт викликає занепокоєння керівництва вуглевидобувних підприємств і міст, які залежать від вугільної галузі. Тому керівник асоціації Андрій Аксьонов запросив до об’єднання всіх небайдужих людей.

- Реклама -