У Покровську визначили кандидата на здобуття Премії Кабінету Міністрів

У Покровську відбулося засідання комісії з визначення кандидатів на здобуття Премії Кабінету Міністрів. Про це повідомляється на офіційному сайті міськради.

Так, у цьому році на розгляд комісії було висунуто лише одну кандидатуру — Ганни Воропаєвої.

Ганна Воропаєва — кандидат технічних наук, доцент кафедри автоматики та телекомунікацій ДВНЗ «ДонНТУ», активно бере участь у багатьох вітчизняних та міжнародних проєктах, спрямованих на забезпечення якісного дистанційного навчання студентів та оптимізацію навчального процесу, популяризацію технічної освіти серед молоді, активізацію взаємодії місцевої громади та посилення соціальної ролі університету в житті громади.

Також кандидатка займається аналізом потреби місцевої громади (м. Покровськ) в оптимізації соціальної побутової та інформативної сторін життя, допомагає жителям громади у написанні заявок на проєкти та супроводжує проєкти, що отримали підтримку від донорів.

Члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Ганни Воропаєвої. Рішення комісії буде передано на розгляд виконкому.

Нагадаємо, Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом року. Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тисяч гривень кожна.

- Реклама -