У Родинському відбулася позачергова сесія міської ради: які рішення прийняли депутати

Сьогодні, 13 листопада, у Родинському відбулася позачергова 91 сесія міської ради. На порядку денному стояли три питання, які стосувалися фінансування.

Так, депутатами було прийняте рішення про перерозподіл вільних залишків бюджету, які становлять 300 тисяч гривень, на оплату комунальних послуг мешканців пільгової категорії до кінця поточного року.

Нагадаємо, більше року тому депутат Покровської міської ради, член Родинського виконкому Сергій Андрійченко виступив з ініціативою компенсувати мешканцям пільгової категорії, які проживають в Родинському, оплату квартплати та вивезення твердих побутових відходів за рахунок місцевого бюджету.

Чи працюватиме ця соціальна програма після того, як депутатський корпус Родинського припинить свої повноваження, достоменно невідомо. Проте в.о. Родинського міського голови Катерина Андрійченко впевнена, що депутати від «Молодіжної партії», які увійшли до депутатського корпусу Покровської міської ради, будуть відстоювати це питання та реалізація програми продовжиться.

Також в ході сесії було виділено кошти на придбання металевих дверей та метало пластикових вікон для житлового фонду міста, сплату послуг електропостачання за освітлення міста у вечірній та нічний час тощо.

- Реклама -