У Покровську відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій: карантин вихідного дня, перевірки поліції та заборона на розваги

Сьогодні, 13 листопада, у Покровську відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого було обговорено введення в місті карантину вихідного дня. 

Нагадаємо, Кабінетом Міністрів України було прийняте рішення про впровадження на території всієї країни карантину вихідного дня через стрімке поширення коронавірусної хвороби. У ці дні працюватимуть лише об’єкти критичної інфраструктури, зокрема продуктові магазини, аптеки, поштові відділення, громадський транспорт тощо.

Як повідомила членкиня комісії Алевтина Жук, у Покровську працюватимуть тількі ті продуктові магазини, які мають торгівельну площу, більше 60 квадратних метрів. Що ж стосується великих магазинів побутової техніки, то вони працюватимуть за адресною доставкою без відвідування покупців.

Також піднімалося питання щодо роботи ринків. Комісія зазначила, що  у вихідні працюватимуть лише продовольчі ринки. Підприємці, які торгують непродовольчими товарами, у суботу та неділю працювати не будуть.

У вихідні дні у Покровську працівниками поліції та Муніціпальної служби правопорядку проводитимуться рейди по магазинах, ринках та громадському транспорту для виявлення правопорушників.

- Реклама -