«Мільйонер» з Родинського став депутатом Покровської районної ради

На минулому тижні члени Покровської районної територіальної виборчої комісії оголосили результи виборів до районної ради, які проходили 25 жовтня. До неї пройшли 56 депутатів. Деякі з них добре відомі журналістам.

Так, наприклад, серед обраних депутатів бачимо «мільйонера» з Родинського Йосипа Юрченко.

Про цього «підприємця» ми вже неодноразово писали у наших матеріалах. Зареєстрований як ФОП у вересні 2018 року, Йосип Іванович за цей час отримав 26 договорів від житлово-комунального відділу Покровської міської ради на загальну суму майже 8 мільйонів гривень. За ці гроші чоловік начебто виконував роботи з прибирання вулиць Покровська та сміттєвих майданчиків.

Але, як з’ясувалося, не такий вже Йосип Юрченко й мільйонер. Попри багатомільйонні підряди, мешкає чоловік у звичайнісінькій хатинці в Родинському, їздить на вітчизняній автівці, й навіть не знає, що заробляє мільйони, та скільки людей працює на нього.

До того ж, у журналістському розслідуванні Телебачення «Капрі» з’ясувалося, що саме цей підприємець на своєму авто розвозив по школах випічку, приготовану іншим «прибиральником» Покровська Романом Маширом.

Тепер же Йосип Юрченко став депутатом Покровської районної ради від партії «За майбутнє». Нагадаємо, саме від цієї партії балотувався до міської ради нардеп Требушкін, його дружина та половина депутатського корпусу Покровскої міської ради колишнього скликання.

Отже, як бачимо, «компанія» Руслана Требушкіна та наближені до нього підпрядники продовжують «окупувати» не тільки Покровську міську раду, а вже й районну. А ми й надалі будемо знайомити наших читачів з депутатськими корпусами міських рад, як Покровска, так і всього раойну, аби ви знали, хто наступні 5 років буде вирішувати долю наших міст.

- Реклама -