Заступник міністра енергетики Олександр Зорін провів робочу зустріч в Мирнограді

Сьогодні, 28 липня, до ДП «Мирноградвугілля» з робочим візитом завітав заступник міністра енергетики Олександр Зорін.

Також на зустрічі були присутні керівники вугільних державних підприємств регіону, представники Донецької обласної державної адміністрації та місцевої влади.

Як повідомив журналістам заступник голови ОДА Денис Клюшников, під час засідання присутні обговорювали перспективи розвитку вугільної галузі, питання охорони праці, розглянули, які шахти є перспективними, а які підлягають трансформації.

Був присутнім на зустрічі й директор ДП «ВК «Краснолиманська» Дмитро Кобзар. Як зазначив заступник міністра енергетики, про проблему краснолиманців у міністерстві знають.

«Ми сьогодні розглядаємо питання збагачування вугілля на державній шахті «Краснолиманська». Це допоможе і державній шахті вийти з цього тупіку, тобто платити за послуги буде «Мирноградвугілля», і таким чином будемо підтримувати один одного. І паралельно там вести роботу. Там також є питання. Призначили державного керівника, приватний власник має заборгованість близько 900 мільйонів. Якби ці 900 мільйонів сьогодні потрапили на шахту «Краснолиманська», то там би й свої лави були. А сьогодні шахти без запасів, вони відписані недбайливим інвесторам», — розказав журналістам Олександр Зорін.

Також він анонсував, що у четвер, 30 липня, планує зустрітися з керівництвом та трудовим колективом «Краснолиманської», аби донести до людей позицію міністерства енергетики

 

- Реклама -