У Покровську відбулося засідання бюджетної комісії

28 липня у Покровську відбулося засідання комісії з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічному розвитку міста. На розгляд депутатам представили порядок денний з 6 питань.

Так, наприклад, депутатам запропонували виділити 366 тисяч гривень на ремонт спортивних майданчиків загальноосвітніх закладів № 14, 15, 33, 35 та НВК №1.

Що цікаво, у липні 2019 року, напередодні парламентських виборів, тоді ще мер Покровська Руслан Требушкін урочисто відкривав декілька майданчиків з цього переліку. Минув рік, і вже постало питання про виділення бюджетних коштів на ремонт цих спортивних об’єктів.

Також розглянули питання виділення коштів на спортмайданчик для загальноосвітньої школи №12. На облаштування мультифункціонального поля планують виділити 1 мільйон 700 тисяч гривень.

Трохи згодом, вже на депутатському дні, депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко наголосив, що будівництво мультифункціонального поля на території 12 школи — це дуже добре, проте є навчальні заклади, де немає навіть спортивної зали. Зокрема, мова йшла про ЗОШ №6, де вже декілька років уроки фізкультури для старшокласників — це написання конспектів або ігри в шахи та шашки.

Обговорили в черговий раз і питання про виділення 150 тисяч Державній казначейській службі на ремонт приміщення, 1,5 мільйона гривень на зарплату працівникам комунального підприємства «Покровськтепломережа», 350 тисяч гривень на поповнення статутного фонду ще одного комунального підприємтсва «Управління комунального будівництва» та багато інших статей видатків.

Жваві обговорення викликала пропозиція виділити 10 мільйонів гривень на програму «200-200-200». Депутат Сергій Андрійченко наголосив, що з 2016 року ні депутати, ні самі мешканці не бачили жодного акту виконаних робіт чи договору. Та і якість тих робіт, які були проведені, викликає безліч питань.

Наприкінці засідання депутатською комісією було прийняте реішення винести ці питання на розгляд колег на депутатский день.

Подробиці читайте у наших наступних публікаціях.

- Реклама -