Поліцейські Покровська спасли 12-річну дитину від її батьків (Фото)

- Реклама -

Небайдужість односельчан врятувала життя 12-річного хлопчика. Дитину вигнали з хати власні батьки, бо він заважав їм пиячити. Наразі хлопчик тимчасово направлений до центру допомоги дітям м. Покровськ. 

До чергової частини Покровського відділу поліції зателефонував депутат Гродівської сільської ради та повідомив, що зараз у нього перебуває сусідський 12-річний хлопчик, якого батьки вигнали з дому.

На місце одразу були направлені співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції.

В ході бесіди з хлопчиком поліцейські з’ясували, що батьки вирішили попиячити, а він їм заважав. 12-річний хлопець знайшов пляшку з горілкою та вилив спиртне на подвір’ї. Горе-батьки розлютились і виставили дитину за двері, а самі зачинилися у домі та продовжували розпивання спиртного. Хлопчик кілька годин поспіль ходив по вулиці, а потім почав замерзати. Дитина не знала, що робити, він стукав у двері та вікна, однак ніхто з батьків не реагував, їм було не до нього. Тоді хлопчик вирішив звернутися за допомогою до сусідів. Чоловік відразу впустив хлопчика у дім та викликав правоохоронців.

Прибувши за місцем мешкання дитини, поліцейські побачили, що батьки знаходяться у нетверезому стані. Матір ледь стояла на ногах, а батько спав. Умови проживання родини антисанітарні та непридатні для виховання дітей. Сім'я стоїть на обліку як не благонадійна. Батьки дитини постійно вживають алкоголь та зовсім не приділяють увагу сину. 

Наразі поліцейські доставили хлопчика до дитячого відділення центральної міської лікарні для обстеження, після чого він був направлений до центру допомоги дітям м. Покровськ.

У відношенні батьків складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 172-2 «Вчинення насильства в сім'ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідні матеріали будуть направлені правоохоронцями до міських профільних служб для подальшого прийняття рішення.Наразі поліцейські доставили хлопчика до дитячого відділення центральної міської лікарні для обстеження, після чого він був направлений до центру допомоги дітям м. Покровськ.

- Реклама -