Всеукраїнський страйк шахтарів: вимоги енергетичної незалежності, небезпечних умов праці та стабільної роботи підприємств

Вже четвертий день поспіль триває акція протесту шахтарів під стінами Офісу Президента. Гірники мають намір стояти до останнього — поки влада не виконає всі їх вимоги, зазначає на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Так, четвертий день акції протесту шахтарі розпочали з вимог припинити завоз російського вугілля в Україну. Сидячі на асфальті під стінами Офісу Президента гірники ДП «Мирноградвугілля», «Селидіввугілля», «Добропіллявугілля», «Первомайськвугілля», «Львіввугілля» та «Волиньвугілля»  наголошують, що їм потрібні небезпечні умови праці, енергетична незалежність, а також розвиток та стабільна робота українських підприємств.

Нагадаємо, що вчора гірники Донеччини та Кривого Рогу заявили про свою готовність долучитися до безстрокової акції протесту. Шахтарі планують виїхати до Києва у неділю, 5 липня, та підтримати колег у боротьбі за свої права.

- Реклама -