У Києві продовжується акція протесту шахтарів: до мітингувальників планують приєднатися колеги з Донеччини та Кривого Рогу

Вже третій день поспіль у Києві продовжується акція протесту гірників ДП «Мирноградвугілля», «Селидіввугілля», «Добропіллявугілля», «Первомайськвугілля»,»Львіввугілля» та «Волиньвугілля». Сьогодні, 2 липня, гірники продовжують страйкувати під стінами Офісу Президента, вимагаючи, щоб влада їх почула.

Сотні гірників зранку стукають касками по бруківці. Таким чином, вони вимагають від влади привернути увагу на їх проблеми та виконати їх вимоги. Зокрема, працівники вугільних підприємств вимагають виплатити заборгованість по заробітній платі, звільнити з посади голову профільного комітету Верховної Ради України Андрія Геруса, заборонити імпорт російського та білоруського вугілля й електроенергії та багато іншого.

Варто нагадати, що 1 липня, під час засідання Уряду, стало відомо, що Міністерство енергетики виділило майже 340 мільйонів гривень для виплати заборгованості перед шахтарями. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що наразі держава не має боргів перед працівниками державних шахт у поточному режимі.

Проте гірники не збираються припиняти свою акцію протесту до повного виконання їх вимог, повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук голова Незалежної профспілки України Михайло Волинець. Окрім цього, до них планують приєднатися ще шахтарі Донеччини та Кривого Рогу, які виїджатимуть до Києва 5 липня.

- Реклама -