Депутати Покровська не підтримали пропозицію Сергія Андрійченка щодо допомоги шахтарям «Краснолиманської»

Сьогодні, 24 червня, у Покровську відбулася чергова сесія міської ради. На самому початку до присутніх депутатів з пропозицією підтримати проекти рішень допомоги шахтарям «Краснолиманської» звернувся Сергій Андрійченко.

Так, перед розглядом порядку денного Сергій Сергійович запропонував розглянути проекти рішень щодо відміни плати за комунальні послуги та надання грошової допомоги працівникам «Краснолиманської», які мешкають у Покровську, Родинському та селищі Шевченко.

Нагадаємо, шахтарі «Краснолиманської» з листопада 2019 року не отримують заробітної плати. Ситуація із заборгованістю й досі залишається критичною. Сергій Андрійченко підтримує гірників у їх боротьбі та лобіює їх інтереси не тільки на місцевому, але й на обласному рівні.

З таким зверненням Сергій Андрійченко виступив вже не вперше, але в черговий раз депутати не підтримали прпозицію пітримати людей, посилаючись начебто на те, що це питання необхідно додатково вивчити.

Але, завдяки активній позиції Сергія Сергійовича, було прийняте рішення щодо проведення позачергової сесії міської ради на наступному тижні, на якій і будуть розглянуті ці питання.

- Реклама -