Прийняли, але не цілком: як у Покровську депутати перерозподілили бюджет міста

Сьогодні, 24 червня, у Покровську проходить чергова сесія міської ради. На порядку денному стояло питання щодо перерозподілу бюджету міста. Це питання викликало у депутатів бурхливі обговорення, і тому рішення було прийняте, але частково.

Так, найбільш питань виникло у зв’язку з виділенням 29 мільйонів гривень на виготовлення проектно-сметної документації та завершення ремонтів по 12 об’єктам соціальної сфери.

Зокрема, депутат Сергій Андрійченко запропонував розглянути це питання окремо та винести його на наступну сесію. Сергій Сергійович попросив у заступника міського голови Інни Телесової, яка була доповідачем по цьому питанню, надати депутатам договори та акти виконаних робіт по цим об’єктам, адже на них вже були виділені гроші з місцевого бюджету, але ремонти так і не були завершені.

Інна Телесова зазначила, що депутати мають написати запроси чи пошукати відповідь у системі Прозоро.

Коли депутати перейшли до голосування, виявилося, що голосів для прийняття рішеня не вистачає. Тому було вирішено голосувати за кожний пункт рішення окремо. Таким чином, депутати проголосували за придбання медичного обладнання та преміювання медиків, придбання меблів та обладнання для Нової української школи, виділення грошей на ремонт покрівлі та придбання пального для Покровського відділу поліції, надання допомого КП «Покровськтепломережа» та інші позиції.

Питання щодо виділення грошей на кошторисну документацію та завершення ремонтів багаторічних добудов, а також на ремонт даху Державної казначейської служби, не були підтримані депутатами.

- Реклама -