Е-декларації: що задекларував секретар Добропільської міськради Володимир Плетньов

Журналісти сайту продовжують аналізувати статки можновладців нашого регіону. На черзі декларація секретаря Добропільської міськради Володимира Плетньова.

Так, родина Володимира Анатолійовича складається з дружини Тетяни.

Володимир Плетньов володіє житловим будинком, загальною площею 76,6 м² и земельною ділянкою у 686 м² у Добропіллі.

Дружина Тетяна має квартиру в Донецьку, земельну ділянку в селі Світле Добропільського району площею 500 м² та те одну земельну ділянку, площею 56485 м² у Добропіллі.

У власності Володимира Плетньова є автівка VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT, 2007 року випуску, а його дружина на правах користування їздить на автівці HYUNDAI VERACRUZ, 2008 року випуску.

Що ж стосується грошових статків, то за минулий рік Володимир Плетньов та його дружина отримали майже 330 тисяч гривень на двох. Також подружжя задекларувало 236 тисяч 672 гривні процентів від різних банків.

Тетяна Плетньова надавала в оренду своє майно ТОВ «Перспектива», за що отримала 12 тисяч 822 гривні. Також жінці було виплачено 301 гривню матеріальної допомоги.

Володимиру Плетньову було виплачено 79 тисяч 839 гривень відшкодування втраченого заробітку, 17 тисяч 446 гривень він отримав від ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» за вугілля та 1 тисячу 204 гривні матеріальної допомоги.

За минулий рік на посаді секретаря Добропільської міської ради Володимир Анатолійович заробив 441 тисячу 71 гривню, тобто майже 37 тисяч гривень на місяць.

На банківських рахунках родини Плетньових лежать майже 2 мільйона гривень. Готівкових грошей чи цінних паперів родина не задекларувала.

Читайте також:

Е-декларування: які статки має директор Мирноградської міської лікарні Роксана Хохлова

Е-декларації: що задекларував секретар Мирноградської міської ради Олександр Пономаренко

Е-декларації: які статки має перший заступник Добропільського міського голови Олексій Кормільцев

- Реклама -