Е-декларації: які статки має перший заступник Добропільського міського голови Олексій Кормільцев

Журналісти сайту DDK.DN.UA продовжують знайомити своїх читачів з деклараціями можновладців нашого регіону. На черзі статки першого заступника Добропільського міського голови Олексія Кормільцева.

Так, родина Олексія Володимировича складається з дружини Валентини, доньки Олександри та пасинка Матвія.

І Олексій, і його дружина мають по квартирі у Добропіллі. Обидві були придбані у липні 2017 року, з різницею у тиждень.

У 2019 році Валентина Токаренко стала власницею автівки Mitsubishi Outlander, 2017 року випуску. Вартість машини на момент придбання склала 256 тисяч 800 гривень.

Заробітня плата Олексія Кормільцева на посаді першого заступника Добропільського міського голови склала 525 тисяч 516 гривень, тобто у середньому 43,8 тисяч гривень на місяць. Також він задекларував 1 тисячу 619 гривень процентів від банковських установ.

Дохід дружини Валентини склав 256 тисяч 575 гривень заробітної плати за основним місцем роботи та за сумісництвом, а також  40 тисяч 993 гривні від надання майна в оренду, 20 тисяч 76 гривень аліментів та стільки ж соціальної допомоги. Також жінка отримала подарунок у негрошовій формі, який було оцінено у 645 гривень.

Олексій Кормільцев  має 50 тисяч гривень і 1 тисячу доларів США готівкових грошей. На банківському рахунку зберігається 2 тисячі 408 доларів США.

Читайте також:

Е-декларації: що задекларував заступник Покровського міського голови Вячеслав Кірієнко

Е-декларування: які статки має директор Мирноградської міської лікарні Роксана Хохлова

Е-декларації: що задекларував секретар Мирноградської міської ради Олександр Пономаренко

- Реклама -