У Донецькій області зафіксовано ще одну смерть людини, інфікованої коронавірусом

Протягом минулої доби в Донецькій області було зафіксовано смерть людини, у якої було діагностовано коронавірус. Про це сьогодні, 15 червня, повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Так, померлою виявилася 72-річна жінка з Бахмутського району. Вона поступила до лікарні у важкому стані, мала цукровий діабет та інші хронічні захворювання. Їй було зроблено тест на коронавірус, позитивний результат якого прийшов вже після її смерті.

Павло Кириленко наголосив, що наразі проводиться судебно-медична експертиза, за результатами якої буде зрозуміло, від якої хвороби померла жінка, адже, окрім цукрового діабету, вона також мала ішемічну хворобу серця та інші захворювання.

«Пацієнтка поступила з низкою хронічних захворювань, але з безсимптомним ковідом. Тест взяли, скажемо так, в порядку необхідності. Наразі зараховуємо цей випадок як 7-му смерть від коронавірусу. Та чи був коронавірус причиною смерті, наразі з’ясовуємо. Я, перш за все, щоб інформація була об’єктивною», — зазначив Павло Кириленко.

- Реклама -