Е-декларації: що задекларував заступник Покровського міського голови Вячеслав Кірієнко

Пропонуємо читачам нашого сайту ознайомитися з електронною декларацією заступника покровського міського голови Вячеславом Кірієнко.

Родина службовця складається з трьох дітей: дочки Тамари та синів Павла і Володимира.

Зареєстрованим місцем проживання родини Вячеслава Олександровича є Слов’янськ. Там він має квартиру, що задекларована як службове житло у власності. Її площа складає 76,9 квадратних метрів. Окрім цього, він має у власності дві квартири у Донецьку, площею 57 м2 та 21 м2  відповідно. Ще одна квартира у Донецьку у спільній власності Вячеслава Олександровича та його батька. Її площа складає 68 квадратних метрів.

Серед рухомого майна службовець зареєстрував легковий автомобіль SsangYong Korando 2013 року випуску. Його вартість, згідно з декларацією – 186 тисяч гривень. 30 травня Вячеслав Кірієнко додав до своєї декларації повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, згідно з яким він придбав ще один легковий автомобіль вартістю 175 тисяч гривень.

За 2019 рік заступник міського голови за основним місцем роботи заробив 419 тисяч 994 гривні, що складає близько 35 тисяч гривень на місяць. Окрім цього, працюючи за сумісництвом у Донбаській державній машинобудівній академії, Вячеслав Олександрович заробив 26 тисяч 653 гривні. Там він працює доцентом кафедри економіки підприємства.

Також Вячеслав Кірієнко задекларував готівкові кошти у кількості 37 тисяч доларів США.

- Реклама -