Е-декларації: що задекларував заступник мера Покровська Ярослав Хотнянський

- Реклама -

Журналісти сайту продовжують аналізувати електронні декларації можноввладців Покровська, Мирнограду, Добропілля та прилеглих міст. Сьогодні пропонуємо читачам ознайомитися з декларацією заступника міського голови Ярослава Хотнянського.

Родина службовця складається з дружини Ірини та сина Михайла.

На дружину Ярослав Сергійович зареєстрував квартиру у Миргороді Полтавської області загальною площею 42,2 м2. Друга квартира, що також записана на Ірину, знаходиться у Харкові. Її площа складає майже 110 м2.  Окрім цього, в Харкові на дружину задекларовано два машиномісця, загальною площею 34,1 м 2. За самим депутатом задекларовано квартиру у Харкові з правом користування у зв’язку з реєстрацією місця проживання.

У розділі «Доходи» Ярослав Сергійович відзначив власну заробітну плату, яку отримував у виконавчому комітеті Маріупольської міської ради. Вона склала 333 тисячі 453 гривні, тобто майже 28 тисяч гривень щомісяця. Також тут зазаначені доходи дружини: допомога по вагітності та пологах у розмірі 3 тисячі 686 гривень та соціальна виплата на дитину у розмірі 18 тисяч 920 гривень.

Подружжя зареєструвало три банківських рахунки у АТ «ПУМБ», сума коштів на яких складає 28 тисяч 662 гривні. Зокрема, готівкою у Ярослава та Ірини задекларовано 99 тисяч гривень та 50 тисяч 700 доларів.

У розділі «Фінансові зобов’язання» зазначено, що дружина Ірина має позику у розмірі 280 тисяч гривень.

Окрім цього, декларація Ярослава Сергійовича затверджує, що у 2019 році він працював радником Покровського міського голови за сумісництвом, і ця посада не оплачувалася.

Читайте також:

Е-декларації: що задекларував новий в.п. міського голови Покровська Олексій Требушкін

Е-декларації: які статки в голови Донецької ОДА Павла Кириленка

Е-декларації: що задекларувала нова заступниця мера Покровська Інна Телесова

- Реклама -