Е-декларації: що задекларувала нова заступниця мера Покровська Інна Телесова

- Реклама -

1 червня на черговій сесії Покровської міської ради було обрано двох нових заступників міського голови. Одною з них стала Інна Телесова, що в минулому була начальником відділу юридичного забезпечення діяльності міської ради та її виконавчих органів. Наразі розглянемо, які статки за 2019 рік вона задекларувала.

В родині Інни Валеріївни є син  Євген.

Серед об’єктів нерухомості у власності вона має лише одну квартиру загальною площею 48,7 квадратних метри, що знаходиться у селі Тетянівка Слов’янського району. У Маріуполі є квартира, у якій Інна Валеріївна має право на безоплатне проживання.

У своїй декларації заступниця зареєструвала автомобіль lancia ypsilon 2012 року вартістю 209 тисяч гривень.

Єдине задеклароване джерело доходів – заробітна плата, отримана за основним місцем роботи. У «Маріупольському виробничому управлінні водопровідно-каналізаційного господарства» за минулий рік Інна заробила 500 тисяч 544 гривні, тобто 41 тисячу 712 гривень кожного місяця.

Окрім цього у своїй декларації Телесова Інна Валеріївна зареєструвала 5 банківських рахунків у Приватбанку та ПУМБ. У розділі «Грошові активи» зазначено 10 тисяч доларів готівкою та 4 тисячі гривень на банківських рахунках.

Так, жодних цінних паперів і фінансових зобов’язань новоспечена заступниця не зазначила.

- Реклама -