Півмільйона на газету або як у Мирнограді можновладці піаряться за рахунок бюджету

530 тисяч гривень — саме таку суму з бюджету Мирнограду готові заплатити можновладці за газету «Родной город» для пенсіонерів та ветеранів міста. Тендер на забезпечення пільгових категорій населення цією газетою було оголошено сьогодні, 25 травня, у системі публічних закупівель Прозоро.

Так, згідно інформації з сайту, газета «Родной город» є єдиним у місті друкованим виданням, яке протягом останніх п’яти років висвітлювало діяльність Мирноградської міської ради.

А за даними з відкритих джерел можна дізнатися, що керівником та кінцевим бенефіціаром є депутат Мирноградської міської ради Максим Забеля.

За півмільйона гривень газетою «Родной город» протягом другого кварталу 2020 та першого кварталу 2021 будуть забезпечені ветерани праці та війни, малозабезпечені родини, пенсіонери. Скільки саме родин отримають друковану пресу наразі невідомо.

Варто відзначити, що  у самих мешканців Мирнограду думка про газету «Родной город» дуже специфічна. Люди вважають, що вона не несе жодної корисної інформації та придатна лише для загортання тормозків.

Але мирноградські можновладці геть іншої думки з цього приводу. Замість того, щоб надавати соціально незахищеним верствам населення дійсно суттєву допомогу, наприклад, у вигляді продуктових наборів чи ліків, вони сплачують сотні тисяч гривень за газету. Точніше, за свій піар, який постійно друкується в «Родном городе».

Нагадаємо, що така ж сама ситуація склалася і у Покровську, де місцева влада систематично виділяє бюджетні гроші на свою рекламу в газеті «Маяк».

Міський голова Мирнограду Олександр Брикалов в своїх інтерв’ю постійно бідкається, що в місті не вистачає грошей на вирішення нагальних питань — ремонт житлового фонду чи доріг… Проте гроші на газету, яку ніхто не читає, завжди знаходяться.

Так, може, мирноградським чиновникам час замислитися та почати працювати для людей, а не для власного піару? Може, час зробити щось на користь рідного міста? І тоді не потрібні будуть жодні газети, адже справжню роботу люди побачать і без газетних публікацій.

- Реклама -