«Перші перерахування грошей для працівників «Краснолиманської» мають надійти вже цього місяця», — Покровсько-Мирноградська територіальна організація

У цьому місяці розпочнуться виплати заборгованості працівникам ДП «Краснолиманська». Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомляє Покровсько-Мирноградська територіальна організація.

Так, у повідомленні йдеться мова про те, що наразі ведеться робота з підготовки необхідних документів та договорів для відвантаження вугілля на Центренерго, а також погашення заборгованості по заробітній платі за рахунок державного бюджету.

Варто відзначити, що учасниками перемовин є представники профільного міністерства, керівництво ДП «Краснолиманська», а також представники Покровсько-Мирноградської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України.

Нагадаємо, критична ситуація на вугільному підприємстві «Краснолиманська» утворилася більше півроку тому. З жовтня 2019 року працівники шахти не отримують зарплатню. Заборгованість їм виплачують невеликими частинами. Шахтарі та їх дружини неодноразово влаштовували акції протесту, перекривали дороги, відмовлялися підійматися на поверхню та голодували. Але ситуація так і не рушила з мертвої точки.

- Реклама -