«За минулу добу в Донецькій області проведено 432 швидких тести та 81 ПЛР-дослідження на коронавірус», — Олександр Педенко

- Реклама -

На сьогодні в Донецькій області офіційно зафіксовано 24 випадки захворювання на коронавірус. Про це під час щоденного брифінгу повідомив начальник  стратегічного відділу департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко.

Так, за минулу добу у Донецькій області було проведено 432 швидких тести та 81 ПЛР-дослідження на коронавірус. Три дослідження виявилися позитивними.

Нагадаємо, на коронавірус захворіли три людини, які нещодавно повернулися з Росії. Це 43-річна мешканка Покровська, 29-річний мешканець Миколаївки Слов’янського району та 60-річна мешканка Костянтинівки.

Олександр Педенко повідомив, що захворілі після повернення знаходилися на самоїзоляції, симптомів захворювання на мали. ПЛР-дослідження їм були зроблені як особам, які нещодавно повернулися з-за кордону. Через тиждень цим людям будуть знову зроблені ПЛР-дослідження на наявність в організмі коронавірусу.

Згідно статистиці, на сьогоднішній день в Донецькій області на самоізоляції знаходиться близько 600 людей, які повернулися з-за кордону.

- Реклама -