Навчальний рік на Донеччині буде завершено в дистанційному режимі

- Реклама -

Навчальний рік у закладах освіти Донецької області буде завершено в дистанційному режимі. Про це сьогодні, 24 квітня, під час проведення щоденного брифінгу з питань запобігання розповсюдження коронавірусу повідомила директор департаменту освіти та науки Донецької ОДА Тетяна Сідашева.

Так, Тетяна Сідашева повідомила, що строки завершення навчального року визначатиме розпорядник робіт, тобто міський відділ освіти. Але те, що навчальний рік буде завершено в дистанційному режимі, це вже відомий факт.

Директор департаменту порекомендувала вчителям розробити гнучкі графіки проведення залікових робіт чи то у вигляді тестування, чи у вигляді опитування, для того, щоб можна було виставити оцінки за другий семестр та річну оцінку.

При виставленні оцінки за другий семестр вчителями будуть враховуватися оцінки, отримані учнями до 12 березня, тобто до початку карантина, та ті оцінки, які діти отримали під час дистанційного навчання. У той же час Тетяна Сідашева порекомендувала вчителям лояльно відноситися до учнів та у спірних питаннях виставляти оцінку на користь дитини.

Учні 9-х класів, для яких у цьому році було скасовано державну підсумкову атестацію, отримають атестати про здобуття базової середньої освіти до 15 червня. Оцінки їм будуть виставленні на підставі семестрових та річних оцінок.

Також на наступний навчальний рік всі вчителі мають розробити програми навчання, які будуть враховувати проведення аналізу знань учнів та коригуючої роботи.

- Реклама -