«На Донеччині за минулу добу не було зафіксовано нових випадків захворювання на коронавірсу», — Олександр Педенко

У Донецькій області за минулу добу не зафіксовано нових випадків захворювання на коронавірус. Про це стало відомо під час проведення в Донецькій ОДА щоденного брифінгу з питань запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції.

Так, начальник стратегічного відділу департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко повідомив, що наразі в області 11 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, з них 1 випадок летальний, 1 пацієнт одужав.

З 6 квітня у Слов’янську працює лабораторія для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) тестів на коронавірус. За цей час було проведено 62 лабораторних дослідження у 56 осіб. 2 з них виявилися позитивними.

Також на брифінгу був присутній начальник Головного управління ДСНС України в Донецькій області Олексій Мігрін, який повідомив, що за період карантину було проведено 71 захід з дезінфекції вулиць, зупиночних комплексів, під’їздів тощо. Такі заходи проводяться за заявками органів місцевої влади.

Також рятувальники проводять велику роз’яснювальну роботу серед населення. Так, в 25 населених пунктах області їздять 50 одиниць техніки, які через гучномовці проводять інформаційну кампанію та закликають мешканців не покидати без надобності свої домівки. До цього залучені 174 чоловіка особового складу.

- Реклама -