Мешканку Покровська ошукали на майже 6,5 тисяч гривень

Літня мешканка Покровська віддала понад 6 тисяч гривень незнайомій жінці, яка назвалась її родичкою, але виявилась шахрайкою і гроші не повернула. Тепер правоохоронці відкрили кримінальне провадження та встановлюють особу шахрайки.

Так, в Покровську до 72-річної пенсіонерки завітала незнайома жінка, яка назвалась її далекою родичкою і попросила грошей, начебто для термінової оплати якогось податку. Незнайомка пообіцяла ввечері повернутись і віддати борг.

Довірлива жінка віддала «родичці» 6 тисяч 400 гривень, а остання, щоб заспокоїти пенсіонерку, лишила їй свої «золоті прикраси» та пішла. Про візит несподіваної гості дізналась донька літньої жінки, яка зрозуміла, що її матір ошукали й звернулась до поліції. До речі, залишені незнайомкою прикраси виявились звичайною біжутерією.

За даним фактом у поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого поліцейські проводять ряд оперативно-розшукових заходів щодо встановлення осіб та місцеперебування причетних до злочинів осіб.

- Реклама -