45 контактних осіб: на брифінгу в ДонОДА розповіли подробиці першого летального випадку від коронавірусу в Донецькій області

- Реклама -

Як вже повідомлялося раніше, позавчора на Донеччині було зафіксовано перший летальний випадок від захворювання на коронавірус. Сьогодні, 7 квітня, під час брифінгу з питань запобігання коронавірусної інфекції в ДонОДА стало відомо, які заходи були зроблені в місті Дружківка, де і мешкав померлий, аби не допустити розповсюдження хвороби.

Так, на засіданні була присутня заступниця міського голови міста Дружківка Наталя Слісаренко, яка розповіла, що наразі в місті проводиться епідрозслідування, в ході якого було виявлено 45 чоловік, які контактували з померлим.

«Це 32 медичних працівника, 1 сімейний лікар, 2 члена бригади швидкої допомоги, 8 контактних осіб, які контактували з ним у побуті, та 2 пацієнта, які знаходилися з цим чоловіком в одній палаті», — розповіла Наталя Слісаренко.

Чиновниця доповіла, що вчора й сьогодні було проведено 34 швидкі тести, усі вони виявилися негативними. 13 лікарів наразі знаходяться в ізоляторі, разом з двома пацієнтами, які контактували з хворим, де їм продовжується надаватися допомога. Всі інші контактні особи знаходяться на самоізоляції.

У жінки померлого чоловіка та його племінника, які безпосередньо контактували з хворим, були відібрані аналізи на проведення лабораторних досліджень для виявлення коронавірусу. За містом мешкання та у медичному закладі, де знаходився чоловік, була проведена дезінфекція.

Також заступниця міського голови Дружківки повідомила, що наразі джерело інфікування загиблого чоловіка не встановлено.

 

- Реклама -