«У Донецькій області 9 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус», — Олександр Педенко

На Донеччині за минулу добу не було зафіксовано нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це під час щоденного брифінгу з питань запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції повідомив начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я ДонОДА Олександр Педенко.

«Станом на сьогодні у нас 9 лабораторно підтверджених випадків захворювання. Що до 10-го випадку, це випадок який є контактна особа, і в неї є позитивний швидкий тест», — зазначив Олександр Педенко.

Він повідомив, що швидкий тест не дає можливості достовірно визначити коронавірусну інфекцію. Для цього необхідно провести лабораторні дослідження. Наразі аналізи людини будуть направлені до Слов’янська, до обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом, де вже є спеціальне обладнання для виявлення COVID-19. Очікується, що результати будуть відомі вже завтра.

Що ж стосується інформації від Центру громадського здоров’я, де було зазначено про 10 випадків захворювання в Донецькій області, то це сталося через технічну помилку.

«Коли збиралася інформація спочатку цього захворювання, вносилися до системи лише лабораторно підтверджені випадки. Після того, як стали використовувати швидкі тести, ця система не передбачає. І цей десятий випадок — це та людина, яка має лише швидкий тест», — підкреслив чиновник.

- Реклама -