У ДонОДА повідомили подробиці першого летального випадку від коронавірусу в області

- Реклама -

Сьогодні, 6 квітня, у Донецькій ОДА відбувся щоденний брифінг з питань запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції. Під час засідання начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я ДонОДА Олександр Педенко повідомив подробиці першого летального випадку від коронавірусу на Донеччині.

Так, 84-річний мешканець Дружківки помер від запалення легенів, яке було спричинене COVID-19. Деякий час чоловік знаходився у терапевтичному відділенні міської лікарні, адже ніяких епідконтактів він не мав.

Наразі у медичному закладі триває епідрозслідування. Також встановлюються усі особи, які мали контакт з померлим чоловіком.

Лікарі, які контактували з хворим, наразі залишаються в лікарні цілодобово, аби не наражати на небезпеку свої сім’ї та інших людей. Їм будуть проведені швидкі тести на виявлення коронавірусу, до того ж медики мають усі необхідні засоби індивідуального захисту.

Також Олександр Педенко повідомив, що інші 8 пацієнтів з Донецької області, у яких було виявлено коронавірус раніше, почувають себе добре. Наразі в одній з лікарень області свої результати на коронавірусну інфекцію очікує 1 пацієнт.

 

- Реклама -