У Покровську штаб оперативної взаємодії продовжує допомагати всім, хто потребує допомоги

Вже другий тиждень у Покровську представники штабу оперативної взаємодії розвозять продуктові набори мешканцям Покровська, Мирнограду, Родинського та сел Покровського району. 

Так, учасники штабу приймають дзвінки, які надходять на «гарячу лінію», створюють базу тих, хто потребує допомоги, та оперативно здійснюють її. За кошти небайдужих людей щодня закупляються продуктові набори, які складаються з найнеобхіднішого — круп, макаронів, консервів, соняшникової олії, солодощів та інших продуктів.

«У такий важкий для нашої країни час ми повинні максимально підтримати тих, хто цього потребує. Особливу увагу слід приділяти людям золотого віку, адже саме вони знаходяться у групі ризику. Я впевнений, що тільки разом ми зможемо подалати цю недугу та захистити наших мешканців», — наголосив учасник штабу оперативної дії, депутат Сергій Андрійченко.

Окрім цього, учасники штабу, яких з кожним днем становиться все більше, роздають засоби індивідуального захисту, організовують розвезення працівників лікарні, поліції, ДСНС, а також надають швидку та достовірну інформацію щодо ситуації із захворюванності на коронавірус в області та країні.

- Реклама -