Хворі на коронавірус, намети ДСНС та продуктові набори для літніх людей: підсумки брифінгу в Донецькій ОДА

У Донецькій області офіційно підтверджено 6 випадків захворювання на коронавірус. Про це стало відомо сьогодні, 30 березня, під час проведення щоденного брифінгу в Донецькій ОДА.

Так, директор департаменту охорони здоров’я Олександр Педенко повідомив, що 4 нових випадки на COVID-2019 були зафіксовані в Маріуполі. Усі хворі — контактні особи з першим захворілим (2 знайомих, 2 родичів). Наразі усі вони знаходяться в лікарні та отримують необхідне лікування.

Також під час брифінгу було повідомлено, що у Донецькій області на територіях 13-ти лікарень, які були визначені лікарнями першої лінії, були розгорнуті тимчасові пункти прийому хворих на COVID-19.

В облаштованих пунктах лікарі зможуть проводити первинний огляд людей та приймати рішення щодо подальшої госпіталізації пацієнтів з COVID-19, до спеціалізованих закладів охорони здоров’я.

На изображении может находиться: дерево, небо, на улице и природа

У свою чергу Павло Кириленко наголосив, що незабаром з бюджету області будуть виділені кошти для придбання продуктових наборів літнім людям. На це планується витратити 13 мільйонів гривень. Програма буде реалізовуватися поки що протягом двох місяців, а якщо в ній буде потреба й надалі, то з бюджету виділятимуться додаткові гроші.

- Реклама -