Голова Донецької ОДА прокоментував піар влади Покровська за 700 тисяч гривень

- Реклама -

Сьогодні, 25 березня, у Донецькій ОДА відбувся брифінг голови області Павла Кириленка. Під час засідання журналісти з Покровська попросили Павла Олександровича прокоментувати той факт, що влада Покровська уклала договір з однією з місцевих телекомпаній на висвітлення своєї діяльності загальною вартістю 700 тисяч гривень.

«Постійно мені Покровськ він лунає… Від дня на день. Я, як колишній правоохоронець, рекомендую звернутися до правоохоронних органів та надати інформацію щодо нецільового використання бюджетних грошей. Якщо буде підтверджений факт, влада Покровська , хто б не знаходився там на посаді, він буде нести відповідальність», — підкреслив очільник області.

Також Павло Олександрович зазначив, що при зверненні на його ім’я, він розішле звернення до правоохоронних структур з його баченням ситуації та рекомендаціями поставити ці звернення на особистий контроль керівниками правоохоронних органів області.

Нагадаємо, 23 березня в системі публічних закупівель Прозорро в.п.Покровського міського голови Ірина Сущенко уклала договір з місцевою телекомпанією на висвітлення своєї діяльності загальною вартістю 700 тисяч гривень. За ці кошти телеканал буде виготовляти та транслювати сюжети про роботу міських чиновників.

 

- Реклама -