У Добропільському районі троє хлопчиків отруїлися алкоголем

- Реклама -

У селі Добропілля троє хлопчиків знайшли пляшку з невідомою речовиною та випили її. Діти 6, 8 та 9 років опинилися в лікарні, двоє з них — перебували в реанімації. А правоохоронцями за цим фактом було відкрито кримінальне провадження.

Так, у місцеву лікарню Добропілля поступили троє неповнолітніх хлопчиків з ознаками отруєння алкоголем.

Поліцейськими було встановлено, що вони знайшли на дитячому майданчику пляшку з невідомою речовиною, відкрили її та зробили по декілька ковтків. Через деякий час малюкам стало погано, їм на допомогу прийшлов перехожий, який і викликав швидку допомогу.

Стан двох рідних братів 2013 та 2010 років народження був вкрай тяжким і лікарі помістили їх до реанімаційного відділення. Третій хлопчик випив рідини менше за всіх, тому його обстежили та відправили додому. Як повідомляють у Покровському відділі поліції, сьогодні всі діти знаходяться вже дома.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 166 «Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування» Кримінального кодексу України.

Інспектори ювенальної превенції Добропільського відділення поліції зустрілися з родиною та провели профілактичні бесіди і з дітьми, і з батьками щодо недопущення надалі подібних випадків.

 

- Реклама -