Верховна Рада призначила нового Генерального прокурора України

- Реклама -

Сьогодні, 17 березня, під час засідання Верховної Ради України, народні депутати підтримали пропозицію Президента Володимира Зеленського щодо призначення на посаду Генерального прокурора України Ірини Венедиктової.

За це проголосували 269 народних обранців.

Ірина Венедиктова народилася 21 вересня 1978 року в Харкові. Закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ. Новий генпрокурор — професор і доктор юридичних наук. Була завідуючою кафедрою цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету ім. Каразіна.

Спеціалізується на конституціоналізмі, розвитку громадянського суспільства, на приватному та міжнародному праві. Була кандидатом на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду. Під час президентських виборів вона увійшла до команди кандидата Володимира Зеленського як експерт із судової реформи.

На парламентських виборах у 2019 році стала третім номером у списку партії «Слуга народу» і пройшла до Верховної Ради. З серпня 2019 року по грудень 2019 року очолювала Комітет Верховної Ради з питань правової політики.

- Реклама -