Мешканцю Покровська, який підозрюється в умисному вбивстві, подовжили домашній арешт

- Реклама -

Вчора, 17 лютого, у Красноармійському міськрайонному суді відбулося засідання, в ході якого мешканцю Покровська, який підозрюється в умисному вбивстві, подовжили домашній арешт.

Про це йдеться на офіційному сайті установи.

Нагадаємо, 17 листопада, між двома хлопцями виник конфлікт на фоні ревнощів. Один з них наніс своєму опоненту три ножових поранення. З сильною кровотечею та пораненням черевної порожнини постраждалого було доставлено до ЦРБ Покровська. За життя Максима чотири дні боролися і лікарі, і рідні. Однак 21 листопада хлопця не стало.

20 листопада Красноармійський міськрайонний суд задовільнив клопотання слідчого Покровського відділу поліції щодо обрання нападнику запобіжної міри у вигляді домашнього арешту строком на 2 місяці із забороною залишати житло у визначений час доби.

Не дивлячись на те, що постраждалий помер, інший запобіжний захід йому обрано не було. 25 листопада близькі та рідні загиблого Максима влаштували під стінами суду та поліції мітинг, на якому вимагали чесного розслідування.

Вчора під час засідання було розглянуто клопотання старшого слідчого слідчого відділу Покровського відділу поліції про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту строком до 18 березня 2020 року із забороною залишати місце проживання у визначений час доби.

Варто відзначити, що досудове розслідування в рамках цього кримінального провадження було продовжено до чотирьох місяців, у зв’язку з тим, що  необхідно отримати висновок судової медико-криміналістичної експертизи.

 

- Реклама -