У Покровську підозрюваному у вбивстві хлопця подовжили домашній арешт

Сьогодні, 17 січня, у Красноармійському міськрайонному суді відбулося засідання щодо обрання запобіжного заходу чоловіку, який у листопаді 2019 року наніс тілесні ушкодження 25-річному хлопцю, через що той помер у лікарні.

Нагадаємо, 17 листопада, між двома хлопцями виник конфлікт на фоні ревнощів. Один з них наніс своєму опоненту три ножових поранення. З сильною кровотечею та пораненням черевної порожнини постраждалого було доставлено до ЦРБ Покровська. За життя Максима чотири дні боролися і лікарі, і рідні. Однак 21 листопада хлопця не стало.

20 листопада Красноармійський міськрайонний суд задовільнив клопотання слідчого Покровського відділу поліції щодо обрання нападнику запобіжної міри у вигляді домашнього арешту строком на 2 місяці із забороною залишати житло у визначений час доби.

Не дивлячись на те, що постраждалий помер, інший запобіжний захід йому обрано не було. 25 листопада близькі та рідні загиблого Максима влаштували під стінами суду та поліції мітинг, на якому вимагали чесного розслідування.

Сьогодні у Покровському міськрайонному суді відбулося засідання, в результаті якого підозрюваному, за клопотанням слідчого Покровського відділу поліції та за узгодженням прокуратури, було подовжено запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною залишати житло у визначений час доби.

- Реклама -